Müziğinizi Tüm Dünyaya Satın!

Artık Dünyaya Açılmanız Çok Kolay!

Şimdi müziğin sunumu da, paylaşımı da değişti.Biraz geriden de olsa ülkemiz de bu değişime ayak uyduruyor.

Ürettiğiniz bir müziği insanlarla paylaşabilmek,distrübütörlere verip satış ağlarına sokmak bol sıfırlı bütçeler gerektirmiyor.

Kucak dolusu para harcamanıza gerek yok! Eğer bir müziğiniz varsa kolayca satış ağına koyup,dünya ile paylaşarak para kazanmaya başlayabilirsiniz! Müziğinizi İ-Tunes, Myspace, Napster,Amazon, gibi dünyanın sayılı marketleri başta olmak üzere, Facebook, Google Plus gibi onlarca kanal üzerinden milyonlarca kişiye ulaştırabiliriz.Siz de satıştan paranızı alabilirsiniz.

EĞER MÜZİĞİNİZ HAZIR İSE ;

Hemen bizimle temas kurun. Eser işletme belgesini,barkodunu,ISRC kodunu hazırlayıp,anlaşmalı olduğumuz digital distrübitörler aracılığı ile kısa sürede dünya üzerinde satışa koyalım. Size de prodüksiyonunuz konusunda rehberlik edelim.Satışınızı artırmanın etkili yollarını gösterelim. Şeffaf olarak satış grafiklerinizi görün, gelirlerinizi görün. Paranızı, uluslararası distrübütörlerden aldığımız raporlar doğrultusunda hesabınıza aktaralım. İsterseniz Syncronize Lisanslama ile YouTube gibi kanallarda edisyon takibinizi yapıp,ordan da para kazanmanızı sağlayabiliriz.

EĞER MÜZİĞİNİZİ HENÜZ HAZIRLAMADIYSANIZ ;

Bize basit bir kaydını ulaştırmanız yeterli. Aranje, edit, kayıt, mix,mastering aşamalarını, ülkemizdeki birçok ünlü sanatçıya yaptığımız gibi size de mükemmel bir iş çıkaracak şekilde uygulayalım.Olabilecek en iyi sonuçla,gururla paylaşacağınız bir müzik hazırlamanızı sağlayalım.

‘’Sıkça Sorulan Sorular’’ı okuyun ve..

Hemen bugün ulaşın! produksiyon@utopyamuzik.com

İletişim

     
  • Telefon & Faks : +90212 249 56 84
  • Adres : Tomtom mahallesi ,Yeniçarşı Caddesi, Demirhan No:38 Kat:5 34433 Beyoğlu/İstanbul
  • E-Posta : info@utopyamuzik.com