Yusuf Uğurer ‘den ilk tekli: ‘Cevaplar’

Son dönem  Türk Rock’ının efsane isimlerinden biri olacağına kesin gözüyle bakılan,Yusuf Uğurer, sahne ve konserlerdeki  başarılı yüksek enerjisini solo kariyerinde de sürdürecek hiç şüphesiz.

Yazdığı başarılı şarkıları tekliler halinde dinleyici ile buluşturmaya karar veren sanatçı,buna  ‘Cevaplar’ adlı şarkısıyla başladı.Profesyonel müzik hayatına adım attığı 2003 yılından bu yana“Gitarizma, Eyyam, Efreet, Saints ‘N’ Sinners, Reflex, Işığın Yansıması” gruplarıyla sayısız konser ve performans sergileyen Yusuf Uğurer, 2007 yılında Eyyam grubuyla “Rock Makamı” adlı albümünü yayınladı.Albümün yayımlanmasından bir sene sonra, 2008 yılında solo kariyerine başladı.

2011 yılında Haliç Üniversitesi Opera bölümünden mezun oldu ve aynı üniversitede Türk Musikisi Yüksek Lisans programına hak kazandı.

2010 yılından bu yana şan dersleri vermekte ve sanatçılara vokal koçluğu yapmaktadır.

Dorock Bar’da efsaneleşen “Kutsal Perşembe” performansı ile cuma enerjisini perşembeden getiren Yusuf Uğurer,Türkçe rock ve pop şarkılarını kendine özgü sounduyla yorumluyor. Repertuarında birçok sürpriz parçaya yer veren Uğurer, aynı zamanda kendi şarkılarını da müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

 

Şarkıya ulaşmak için:

 

Itunes: https://itunes.apple.com/tr/album/cevaplar-single/id1215259596

Spotify: https://open.spotify.com/album/683NViHiVkWSDhlJIYmi3t

Ttnet: https://www.turktelekommuzik.com/#/arama-cevaplar

Fizy:  http://fizy.com/#!/album/–/cevaplar/MTkxMDE4OTUzOTA0/–/sarkilar/cevaplar/6049191990

Bir cevap yazın